Piramitfx Yatırımının Üstünlükleri

Piramitfx Yatırımının Üstünlükleri

Piramitfx Yatırımının Üstünlükleri Vadeli prosedürler ve opsiyon pazarı’nın kısa ismi olan Piramitfx ülkemizde borsa İstanbul’un yapısında tespit edilen bir finansal pazardır. Piramitfx ortamında bulundurduğu onlarca değişik yatırım ürünü ile bu bugünümüzde tanınmışlığını artırarak devam eden bir pazardır. Düşük teminatlarla prosedürlere başlanması ve en makul platformu ile hem mobil hem de bilgisayardan kolayca prosedür gerçekleşiyor oluşu yatırımcıların ilgisini Piramitfx’a çekmeyi başarmıştır. Piramitfx ile alakalı daha çeşitli bilgi alabilmek sebebiyle Piramitfx sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Piramitfx öğrenmek olası mü?

Öğrenme vakitçe her insanda değişik işler. Mesela ufak yaştan beri klasik müzik dinletilen, evinde sıksık enstrümanlarla ilgilenen birinin işitsel algılama ve zekası yükselirken, aynı şekilde sıksık film seyreden, boyama kitaplarıyla vakit yaşamış ya da ilköğrenim tecrübelerini resimler ve sözcükler arasında bağlantı kurarak dayanıklısı bir çocuğun da görsel zekası daha baskın olacaktır. Sözel, sayısal, bedensel, sosyal, içsel ve natural zekayı da ele alınca 8 değişik zeka türü karşımıza çıkıyor ve bunlar, her şeyde bulunduğu gibi Piramitfx pazarları ile olan temamızı de direk etkiliyor.

Piramitfx’te baskın zeka türü ne olmalı?

İlk bakışta Piramitfx’in yalnızca sayısal zeka ile ilintili bulunduğunu düşünebilirsiniz. Sayısal verilerle yakın bir temas içerisinde bulunduğu doğrudur fakat yalnızca sayısal zekası baskın olan bir birey kaldıraçlı prosedürleri öğrenebilir ve yapılabilir dersek çok büyük bir yanılgıya düşeriz. Çünkü burada tek baktığımız şey rakamlar değildir. Eğer yalnızca onlara bakıyorsanız halen “acemi” bir yatırımcısınızdır. Sayısal zeka sizin sebebiyle netice temlerine ehemmiyet vermenizden kaynaklanır. Ancak görsel ve sosyal bölümünü unutursanız, biraz daha tez yorulabilir hem de sıkılabilirsiniz bile.

Görsellik ve sosyallik

Sosyal zekalı insanların analiz edebilme, yorumlama ve biçimlendirme bilhassa çoktur. Görsel zekalı insanlar ise gördüklerini akılda tutarlar. Renklere çok titizdirler ve görüntülerdeki benzerlikleri ve desenleri çok tez algılarlar.

Yani sosyal kısma ehemmiyet vermediğinizde; düzgün analiz yapamaz, hadiseleri doğru şekilde yorumlayamaz, prosedürleriniz bittikten sonra en iyi şekilde biçimlendirmez, yalnızca rakamların yükselmesi ya da azalması sebebiyle prosedür yapmış olursunuz.

Görsel kısma yeterli ehemmiyet vermediğinizde ise, sıksık geriye dönüp denetim ederek vakit kaybedersiniz. Çünkü grafik ve tablolarda tespit edilen değişik renkleri ve anlamlarını ehemmiyetsemeyen analiz yapmaya kalkarsınız, yatırım kararınızı şekillendirecek olan tekrarları ve geleceği işaret eden desenleri algılayamaz ya da öngöremezsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*