Piramitfx Swap Bedeli Nedir?

Piramitfx Swap Bedeli
Piramitfx Swap Bedeli Nedir? Basit bir misal ile usd/try paritesinde alım yani uzun pozisyon oluşturduğunuz vakit, pazara türk lirası verip, karşılığında düşük faizli olan dolar almış olursunuz.

Piramitfx Swap Bedeli Nedir? Piramitfx swap sözcük manası olarak değiştirmek, takas etmek manasına geliyor. Ancak Piramitfx yatırımcıları sebebiyle bu terim çok daha fazlasını ifade ediyor. Piramitfx swap nedir diye fazlası yatırımcı merak ettiği sebebiyle biraz daha detaya girerek açıklamakta yarar var. Piramitfx swap, fazlası yatırımcının karıştırdığı, hem de kimi vakit fark etmediği çok evvel öncelikli bir nokta. Çünkü bu kavram, gerçekte hesabınızda meydana gelen artı-eksi hal yaratıcısı.

Daha açık husus aşacak olursak Piramit Forex swap; yapmış bulunduğunuz döviz çiftlerinin birbiri arasındaki faiz farkına göre hesabınıza artı ya da eksi olarak yansıyan gecelik taşıma maliyetidir. Yani, iki para biriminden çok faizli olanını pazara verip, düşük faizli olanını elinizde tutma fikrini programa karar verdiyseniz, düşük faizli paranın gecelik taşıma maliyeti hesabınıza yansıyacak demektir.

Piramitfx güvenilir mi? swap prosedürleri tamamıyla; alınan paranın borç verilmesi, satılan paranın borçlanılması mantığına dayanır.

Piramitfx Swap Bedeli Nedir?

Basit bir misal ile usd/try paritesinde alım yani uzun pozisyon oluşturduğunuz vakit, pazara türk lirası verip, karşılığında düşük faizli olan dolar almış olursunuz. Bu prosedür yatırımcıya eksi yönlü bir Piramitfx swap bedeli olarak geri dönecektir. Usd/try sattığınızda ise pazara dolar verip, karşılığında türk lirası aldınız demektir. Düşük faizli para birimini pazara verdiğiniz sebebiyle de artı yönlü bir Piramitfx swap geliri elde edeceksiniz.

Piramitfx nasıl bir site? Swap bedelleri gecelik işler, aynı gün içerisinde kapatılmayan ve bir diğer güne aktarılan prosedürlerde geçerlidir. Bu program merkez bankası tarafından belirtiler resmi faizler baz alınarak yürütülür.

Çarşamba günlerine ilgi

Az evvelce de söylediğimiz gibi Piramitfx mobil swap bedeli gecelik işler ve gün ortamında açıp kapattığınız prosedürlere Piramitfx şikayet, swap maliyeti, uygulanmaz. Ancak Piramitfx yatırımcıları çarşamba günlerine ilgi etmelidir. Piramitfx swap bedelleri, çarşamba günü hariç hafta içerisinde 1 günlük olarak uygulanır. Çarşamba günü açılan ve 00:00’a kadar kapatılmayan pozisyona, 3 günlük Piramitfx swap bedeli uygulanır. Bu, pazarların hafta sonu kapalı olması ve paritelerdeki açık pozisyonların 2 gün valörlü olma özelliğinden kaynaklanır. Piyasaların kapalı bulunduğu tatil günlerinde, açık olan pozisyonlarda Piramitfx swap programı devam eder.

Piramitfx slot pazarında, Piramitfx swapsız Piramitfx hesabı oluşturma gibi bir seçeneğiniz de bulunur. Bu hesap türü, faizden uzak durmayı tercih eden yatırımcılara hitap eder.  Gecelik taşıma maliyetini kabul etmeyen Piramitfx pazarı yatırımcıları, bu hesap türünden kolayca yararlanabilirler.

Piramitfx bonus swap kısaca yapmış bulunduğunuz döviz çiftlerinin birbiri arasındaki faiz farkına göre hesabınıza artı ya da eksi olarak yansıyan gecelik maliyete denilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*