Piramitfxe Para Yatırma Bitcoin

Piramitfxe Para Yatırma Bitcoin
Piramitfxe Para Yatırma Bitcoin Piramitfxe Para Yatırma Bitcoin Yeni gelen sayfa gördüğünüz gibi olacaktır. Hesap numaranızı ve yatırılmak dilenen tutarı onaylayarak bir ileri ismim geçelim.

Piramitfxe Para Yatırma Bitcoin

Piramitfxe Para Yatırma Bitcoin Yeni gelen sayfa gördüğünüz gibi olacaktır. Hesap numaranızı ve yatırılmak dilenen tutarı onaylayarak bir ileri ismim geçelim. Karşımıza gelen sayfada yukarıdaki resimde bildirdiğimiz gibi 1 numara ile belirti edilen para yatırma butonuna tıklayarak bize verilebilecek Bitcoin adresi ve qr kod bölümü sayfasına geçiyoruz. Bu aşamada tek yapmamız lüzum eden elimizdeki Bitpay wallet yardımı ile ya adresi giriyor ya da taratma özelliği ile qr kodu taratarak prosedür onayını sağlıyoruz.

Bitcoin prosedürü 1 onay sonrası tamamlanıyor. Arada sırada mining network haline göre bu vakit 60 dakika olabiliyor. Piramitfx Çoğunlukla 15 dakika içerisinde para hesaplarınıza problemsiz geçiyor.

Piramitfx hesaplarınıza kredi kartı ile para yatırma: bu teknik belki de en sık tercih edilen tekniklerden biridir. Son vakit kredi kartı ile mesele yaşam sürdüren birtakım kullanıcılar Bitcoin tekniğini tercih etmektedir. Şimdi kredi kartı ile hesap fonlama anlatımını yapalım. Ödeme teknikleri sayfasında en üstte yer alan kredi kartı seksiyonuna tıkladıktan sonra alttaki sayfa karşımıza gelecektir.

Piramitfxekredi kartı ile para yatırma

Sırasıyla 1 numarada yatırmak istediğimiz tutarın para birimini, 2 numarada yatırmak istediğimiz tutarı 3 numarada ise yatırma prosedürüne Piramitfx Giriş geçmek amacıyla lüzumlu olan düğmeye tıklamak lüzumludur. Bir ileri sayfa alttaki gibi olacaktır.

Onay ekranında hesap numaranızı ve yatırmak dilediğiniz tutarı inceleyerek belirti edilen onay butonuna tıklayınız.

Kredi kartı bulgularınızın girildiği sayfa yukarıdaki gibidir. Burada sırayla; 1 numaralı alana kredi kartı numarası, 2 numaralı alana son kullanma tarihi, 3 numaralı alan kart sahibi (bu isim hesap sahibi ile aynı olmalıdır), 4 numaralı alan kartın arka alanındaki. 3 haneli cvc2 kodu girilmeli, 5 numaralı alanda yapılacak toplam ödeme görüldükten sonra 6 numaralı alandaki “öde” butonuna tıklayarak kredi kartı ile para yatırma prosedürünü bitirebiliriz.

Onay verildikten sonra Piramitfx hesabına dönüş yapılır ve para otomatik hesaba yansır. Kredi kartı ile para yatıramıyorum diyen kullanıcılar amacıyla yukarıdaki Bitcoin tekniğini tavsiye ederiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*