Piramitfx İşlem Kalitesi ve Güvenilirliği Nasıl?

Piramitfx İşlem Kalitesi ve Güvenilirliği Nasıl
Piramitfx İşlem Kalitesi ve Güvenilirliği Nasıl? Piramitfx İşlem Kalitesi ve Güvenilirliği Nasıl? İşlem iletim ve yapmak hızları, araştırma yaptığımız şirketler arasındaki en iyi 3 şirketten biri. Birçok noktada ilk sırada yer alabilmektedir.

Piramitfx İşlem Kalitesi ve Güvenilirliği Nasıl?

Piramitfx İşlem Kalitesi ve Güvenilirliği Nasıl? İşlem iletim ve yapmak hızları, araştırma yaptığımız şirketler arasındaki en iyi 3 şirketten biri. Birçok noktada ilk sırada yer alabilmektedir. Stp buyruk iletim yapısı ve çok çok sayıda sunucu barındırması Piramitfx şirketini diğerlerinin bir ismim önüne taşımaktadır. Yeni hesap açacak şahsi tarafından en sık sorulan ve bilmedikleri bir firma bulunduğu amacıyla yanıtı sıksık araştırılan bir sorudur. Öncelik yukarıdaki çeşitli araştırmada lisanslar bölümü altında firmanın 4 değişik lisansa ve dünyanın en büyük lisanslarından fca ve asıc regülasyonlarına sahip bulunduğunu söylemiştik. Aktif kullanıcı adedi dünya üzerinde 2.5 milyondan çok, aşağı yukarı 24 değişik dil desteği ve 196 ülkede etkinlik gösteren firma amacıyla top class yani en üst nitelikteki firmalardan biri diyebiliriz. Piramitfx firması güvenilir mi diye soru sonra şahıslar amacıyla en kolay yanıt, evet güvenilir ve sermaye yapısı çok kuvvetli bir firmadır. 50 bin gbp sayısal değerinde teminat sigortası ve çok nitelikteki müşteri memnuniyetini internette ve yabancı sitelerde çok rahat bir şekilde görebilmekteyiz.

Piramitfx giriş adresi ve tekniği nedir?

Türkiye’den giriş yapan kullanıcılar amacıyla problemsiz girilmektedir. Yukarıdaki hesap aç ya da siteyi ziyaret et linkleri üzerinden official (resmi) internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Herhangi bir vpn gerekmemektedir.

Yüksek hacimli işlemlerde fiyat kayması oluyormuş? Piramitfx firması slipaj olarak adlandırılan ve ekran fiyatı ile buyruk gerçekleşme fiyatı arasındaki fark olarak tanınan ve slipaj olarak adlandırılan bu fiyat kaymaları husussu ile alakalı çok net bir firmadır. İşlem başına 100 standart lot denemelerimizde bile fiyat kayması olmadan emri gerçekleştirildiğini belirtebiliriz.

Piramitfx bonusları hangi hesap türleri için geçerlidir? Para yatırma ve hesap açma bonusları ile Piramitfx olarak adlandırdığımız lot başına puan kazanma bonusları yalnızca standart ve mikro hesap çeşitleri amacıyla gereçlidir.

Piramitfx kart ile para çekme ücretlimi? Piramitfx kart ile atm para çekerken aşağı yukarı %5 standardında aracı bankalar tarafından komisyon alınmaktadır. Bu komisyonlar ile Piramitfx şirketinden bağımsızdır. (not: atm kartı şu anda verilmemektedir.)

Piramitfx kart başvurusu nasıl yaparım? (kart verme prosedürü regülasyonlar nedeni ile şu anda yoktur.) hesaba giriş yaptıktan sonra Piramitfx kart müracaatları aşamasından yapılabilirsiniz. Bu hususu ilerde daha çeşitli bir yazı olarak yazacağız. Henüz kart müracaat ücretinin 20 euro bulunduğunu ya da hesaplarınızda $2000 üzerinde yatırım teminatı bulunuyorsa kartı bedava olarak adresinize isteyebileceğinizi belirtelim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*