Piramitfx Hisse senetleri

Piramitfx Hisse senetleri

Piramitfx Hisse senetleri Hisse senetleri pazarı uzun senelerdir geniş kitlelerin tasarruflarını orta ve uzun vadeli yatırıma çevirdiği evvel öncelikli yatırım aracından biridir. Borsa İstanbul’da 500’ün üzerindeki şirkete yatırım yaparak istediğiniz şirkete ortak olabilirsiniz. Hisse senetleri ile şirketlerin kâr paylarından yararlanabilirsiniz.

Vadeli prosedür ve opsiyon pazarı

Piramitfx olarak tanınan vadeli prosedür ve opsiyon pazarı prosedürleri pek çok yatırımcının spekülatif, hedge ve arbitraj prosedürlerini gerçekleştirdiği pazardır. Risk iştahı hisse senetleri pazarına göre daha çoktur zira yatırımcı ilk kez kaldıraçlı prosedür mamulleri ile bu pazarda tanışır. Hızlı fiyat değişimleri neticesinde riskten korunma prosedürlerini yatırımcılar geniş ürün yelpazesinde gerçekleştirirler.

Son senelerde son derece tanınmış bir yatırım aracı olan Piramitfx ile dünya pazarlarına açılabilirsiniz. Kaldıracın 2017 Şubat evvel 1:100 bulunduğu pazarda döviz çiftleri, emtia, borsa endeksleri gibi mamulleri düşük para ile çok kaldıracın etkisiyle gerçekleştirmek olasıdır. Spk’nın son mevzuatı sebebiyleyken kaldıraç oranları 1:10 civarına düşürülmüş olsa bile hala risk iştahı çok olan yatırımcı kitlesinin en tanınmış yatırım araçlarının başında gelmektedir.

Türev mamuller

Dünya ticaretine husus olan bir döviz, emtia ve mal mamullerinden türetilerek otc- tezgahüstü prosedür ya da organize vadeli prosedür ve opsiyon pazarlarında prosedür gören türev mamuller finansal pazarlarda çok bilgi düzetekrar olan yatırımcılar sebebiyledir. Parite, emtia, borsa endeksleri, etf’ler ve yurtdışı hisse senetlerinin de bulunduğu bu takım bilhassa tekrar çok risk çok getiri elde etmek isteyen yatırımcıların tercih ettiği yatırım araçlarının başında geliyor. Türev ürün sözleşmeleri ile yatırımcılar küresel çapta yatırımcı olma heyecanını yaşayabilir.

Siz de bu tecrübesi yaşam sürdürmek sebebiyle türev mamuller ile küresel yatırımcı olabilirsiniz.

Kendinize en makul yatırım pazarını umarım seçebilmişsinizdir, her bireyin yatırım stili ve stratejisi değişiktir yatırımlarınızı kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Piramitfx sinyalleri sebebiyle yasaklandı?

Piramitfx sinyalleri, genel olarak alış ya da satış pozisyonu açacağınız vakit size pazar ile alakalı bilgi veren analizlerdir.

Piramitfx sinyali nedir?

Piyasalarda ‘al-sat’ ya da ‘prosedür sinyalleri’ olarak da tanınan Piramitfx sinyalleri; alış ya da satış prosedürü gerçekleştireceğiniz vakitler size pazar analizleri yayınlayan ve bu doğrultuda pozisyon açmanızı gerçekleştiren bulgulardır. Piramitfx’te sinyaller size kâr edeceğiniz prosedürler açtırabildiğini gibi zararda ettirebilir. Ancak unutmamalısınız ki Piramitfxte enstrümanlar bir bütündür ve dayanıklı analizler fazlası kaynağın bir arada analiz edilmesinden meydana çıkar. Bu hedefle bir kaynaktan aldığınız verilerle alacağınız pozisyonlar sizi zarara uğratabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*